+38 (096) 333-07-77+38 (096) 333-07-77

Вхід Реєстрація

Запам'ятати мене

Новини Rss архів

 • 15 лютого 2018р.

  Пакет "Оптимізація" та Конкурс!

  Шановні користувачі!
  Ви мабуть уже звернули увагу на іконку Четверте оновлення 'Фенікс', яка з'являється у різних місцях на сервісі.
  Сьогодні іконка веде на пакети послуг серії "Оптимізація", які призначені для оцінки внутрішньої оптимізації, а також для оцінки конкурентів по внутрішній оптимізації за багатьма параметрами.

  Вказані пакети можна підключити в "Налаштуваннях проекту" та на даний час є абсолютно безкоштовними.
  Перший пакет – “Контент-пакет”, який призначений для регулярної перевірки контенту на відповідність запиту, що просувається цільовій сторінці.
  Другий пакет – “Мої конкуренти”, передбачає збереження видачі пошукової системи Google для подальшого аналізу внутрішньої оптимізації конкурентів.

  Також на нашій сторінці в fb SeoHammer Україна проходить Конкурс. Виграні кошти Ви можете * 2 та використати для просування ваших ресурсів.

  З найкращими побажаннями,
  Команда SeoHammer Україна!
 • 02 лютого 2018р.

  SeoHammer Україна - українською мовою.

  Шановні користувачі!

  Ми завершили роботу над перекладом сервісу Seoahmmer українською мовою.
  Тепер у Вас є можливість побачити і спробувати просувати свої сайти рідною солов'їною мовою.
  Змінити мову інтерфейсу можна в будь-який час, вибравши зліва внизу сторінки відповідний прапорець.
  На сьогоднішній день SeoHammer Україна підтримує дві мови інтерфесу: українську та російську. Основна з них українська.
  Ці зміни вже побачив Google, але нажаль ще не всі користувачі ;).
  Якщо ви побачили будь-які неточності в перекладі - просимо повідомити нас і ми неодмінно це врахуємо.

  Також змін зазнав інтерфейс поповнення балансу та розсилка про закінчення коштів для просування ваших проектів.

  Найближчим часом, плануємо ввести ще декілька приємних змін для наших користувачів, про що додатково повідомимо на нашій сторінці в fb SeoHammer Україна

  Дякуємо за розуміння та підтримку і традиційно уже...
  З найкращими побажаннями,
  Команда SeoHammer Україна!
 • 22 січня 2018р.

  Оновлення та зміни в сервісі.

  Шановні користувачі!

  Ми раді представити вам новий Тур або "Опис по роботі з сервісом" який розроблений спеціально для українських користувачів і враховує всі зміни і нюанси роботи саме з Seohammer Україна. Тур на сьогодні складається з 12 розділів в яких описані всі налаштування і рекомендації по роботі з кожною з можливостей сервісу.

  Також в "Розширених налаштуваннях" аккаунта Ви можете задати відображення всіх цін інтерфейсу в гривні. Для цього вам потрібно встановити галочку "Відображати в гривні" та "Зберегти" налаштування. При цьому налаштуванні вам більше не потрібно буде задавати курс кожного разу - він буде оновлюватися автоматично кожен день.

  Нагадуємо також про нашу офіційній сторінці на FaceBook .

  З найкращими побажаннями,
  Команда SeoHammer Україна!

FAQ

Q: Яка вартість послуг SeoHammer?
A: Базовий функціонал системи надається безкоштовно (в нього входить оцінка і підбір запитів, позиції в пошукових системах, підбір донорів при просуванні і ін.). Комісія на купівлю посилань в біржах посилань становить 5% (або 20% в режимі .PRO) від тієї вартості, яку прораховує і надає щодоби кожна з бірж посилань. Вартість пакетів оцінки якості проекту становить: для SEO-пакета 10%, для Трафік-пакета 5%, для SMM-пакета 5%.
Q: Що таке пакети оцінки посилань?
A: Пакети посилань включають в себе безліч критеріїв оцінки посилальної маси. SeoHammer пропонує 3 види пакетів: SEO-пакет, Трафік-пакет і SMM-пакет. SeoHammer є першим сервісом на ринку SEO, який пропонує відразу 3 види різнобічних перевірок придбаних посилань.
Q: Що таке стратегії?
A: Стратегії - додаткові можливості для здійснення закупівель. Стратегія підключається на рівні запиту, ви можете вибрати наступні системні стратегії: Тематичні сайти (викуп сайтів за тематикою проекту), Високий тІЦ (викуп серед сайтів, що мають реальний, чи не спеціально "накручений" тІЦ), Релевантність (Нове!) (Викуп серед перших сторінок сайтів, які відображаються першими при сортуванні за релевантністю в пошукових системах, дана стратегія замінює втрачену стратегію Високий PR). Комісія на використання стратегій становить 20% від вартості посилань, списання коштів відбувається щодобово. Посилання, куплені в рамках стратегії, виділяються значком . Стратегії рекомендуються для випадків, коли стоїть завдання наростити тІЦ/PR, а також коли потрібно створити подушку трастових сайтів для просування ВЧ/СЧ запитів.
Q: Де розміщуються текстові посилання?
A: SeoHammer реалізує текстові посилання через декілька бірж посилань, з якими досягнуті ексклюзивні угоди.
Q: Що входить в SEO-пакет?
A: SEO-пакет включає в себе понад сотні різних критеріїв, кожен з яких включає в себе додаткові переваги в порівнянні з традиційною купівлею посилань за стандартними фільтрами (напр. Критерій тІЦ в рамках SEO-пакета SeoHammer визначає наявність склеяного тІЦ відразу в трьох джерелах даних (кнопка, яндекс-каталог і тулбар, на основі яких розраховується реальний тІЦ без склеювання, показник PR також визначається з урахуванням склейки і для надійності перевіряється відразу в декількох Дата-Центрах Google). Параметри індексації донора відразу в декількох пошукових системах дозволяють визначити, чи накладені на донор санкції АГС і непот-фільтрів). Додатково кожна сторінка сайту, на якій куплене посилання регулярно перевіряється на наявність в індексі ПС (Яндекс/Google). Також враховується фактор внутрішньої оптимізації донорних сторінок (кількість внутрішніх посилань, зовнішніх посилань, довжина контенту, кількість посилань в картинках, кількість субдоменів, стоп-слів, стоп-урлів, стоп-лист партнерських програм і ряд інших показників). За аналітичними даними SeoHammer, розрахованим на прикладі посилальної маси великого зрізу користувачів, було встановлено, що SEO-пакет відсіває до 72% неякісних донорів.
Q: Що входить в Трафік-пакет?
A: Трафік-пакет включає в себе десятки критеріїв, заснованих на трафіку у донорів з відкритим або підключеним лічильником відвідуваності, а також на основі даних ресурсу Alexa. Ці критерії дозволяють відібрати донори зі стійким ядром відвідувачів на сайті, який виконує постійні переходи, переглядають певну кількість сторінок на сайті. Донори, які визначаються Трафік-пакетом, можуть бути ранжовані за різноманітними критеріями, що дозволяє ефективно відсівати сайти з одиничною відвідуваністю і створені спеціально з метою заробітку на них. Такі сайти мають мало шансів бути ефективними і погано позначаються в зв'язці донор-акцептор, не даючи посиланням нових поведінкових властивостей. З урахуванням того, що за останні роки пошуковими машинами був проведений ряд кроків, спрямованих на облік поведінкових факторів, SeoHammer надає кращі умови для пошуку і встановлення посилань на донорах, які мають ефективний трафік і позитивний поведінковий ефект. Аналізуючи поведінкові критерії донорів, аналітики SeoHammer виявили, що понад 53% донорів є поганими і не володіють достатньою умовою поведінкових критеріїв.
Q: Що входить в SMM-пакет?
A: SMM-пакет є інноваційною розробкою SeoHammer. Тільки у нас ви можете оцінити донорів ще й за рівнем соціального проникнення. Такі критерії оцінки, як наявність у сайту офіційної сторінки в Facebook (і навіть розмір цієї спільноти і статистика відвідуваності сторінок в соц. мережах), а також наявність блогу, кнопки Google Plus або твіттера, дозволяють відсівати ще до 60% донорів. SeoHammer першим вводить це поняття і ефективно застосовує його до купівлі текстових посилань.
Q: Що значить зупинка проекту?
A: При зупиненні просування проекту/запиту, нові посилання купуватись не будуть (відбувається консервація всіх дій). А посилання куплені до зупинки, залишаються в активних (робочих) розміщеннях і продовжують оплачуватися, враховуючи підключені пакети послуг. Проект або запит можна зупинити в редакторі проекту/запиту або через іконку play/stop в списку проектів або запитів. Для того, щоб кошти не витрачалися, потрібно видаляти посилання з розміщення ("списати") або повністю проект з системи (при видаленні проекту всі посилання проекту також видаляються). Зверніть увагу, будь ласка, що видалення розміщених посилань зазвичай негативно позначається як на вже досягнутих результатах, так і на подальшому пошуковому просуванні сайту.
Q: Які критерії "достатньої" якості посилань при оцінці посилань?
A: Розділ зовнішньої перевірки посилань призначений для оцінки посилань, куплених в інших системах. Якщо ви бачите якість посилання близько 0,1 - 1, то велика ймовірність, що посилання "погане". Чому? Якість розміщеного посилання має з більшою ймовірністю тенденцію зниження, ніж тенденцію підвищення і посилання такої низької якості з високою часткою ймовірності перестануть працювати через невеликий часовий період (найближчим часом). Слід також згадати те, що на одному і тому ж донорі можуть бути посилання самої різної якості, тому перед списанням посилання або занесенням сайту-донора, де розміщено посилання, в чорний список, потрібно подивитися на інші сторінки самого сайту. Є висока ймовірність, що інші сторінки можуть мати оцінку якості вище, ніж у сторінки яка перевіряється. Якість самих посилань з часом змінюється як у плюс (що рідше), так і в мінус, це пов'язано найчастіше з "переспамом" (великою кількістю вихідних посилань по відношенню до вхідних посилань) майданчиків, де розміщуються посилання. Також, слід зазначити, що для зовнішніх перевірок якість посилань може відрізнятися від якості посилань, придбаних в SeoHammer і іноді в трохи більшу сторону. Це обумовлюється тим, що майданчики в SeoHammer проходять крізь великий каскад внутрішніх фільтрів і додаткових перевірок, а система знає про ці майданчики набагато більше, ніж про інші сайти.
Q: А якщо застосувати всі три пакети до просування, яка кількість сайтів залишиться в системі?
A: Ми володіємо великою базою майданчиків і постійно шукаємо нові джерела розміщення якісних посилань. Одним з напрямків в SeoHammer є контактна адресна робота з веб-майстрами, яким пояснюється переваги роботи над сайтами як джерело підвищення їх доходів. Ми не приховуємо, що в результаті застосування всіх трьох пакетів, в системі залишиться кілька тисяч сайтів, де посилання працюють з максимальним ефектом, але це не привід для занепокоєння, завдяки пропагандистській роботі число цих донорів постійно зростає і зростає можливість для публікації нових посилань на нових сайтах, які дотримуються наших рекомендацій.
Q: Чим підкріплюються ваші гарантії? Ви не шахраї?
A: У розробці SeoHammer брали участь відомі оптимізатори, завдяки співпраці з якими продукт вийшов якісним і затребуваним на ринку. В інфраструктурі SeoHammer 5 дата-центрів, десятки серверів, а якість послуг буде постійно зростати і поліпшуватися.