+38 (096) 333-07-77+38 (096) 333-07-77

Вхід Реєстрація

Запам'ятати мене
Головна › Тур

Тур по системі SeoHammer

SeoHammer - рекламний агрегатор другого покоління, що надає унікальні можливості по аналізу якості кожного посилання і виявлення проблемних посилань, що роблять негативний вплив на просування (і, як наслідок, перевитрати бюджету у кінцевих користувачів).

Перевірка якості посилань з інших сервісів

Постійна адреса сторінки українською мовою: https://seohammer.ua/tour/?check&lng=1
Постійна адреса сторінки російською мовою: https://seohammer.ua/tour/?check

 Якщо ви вже купуєте посилання в будь-який інший системі - то SeoHammer дозволяє перевірити якість цих посилань. Перевірте ваші проекти і переконайтеся, що ви не купуєте погані посилання.
Надаються ті ж алгоритми перевірки, що і в разі просування ваших сайтів в SeoHammer. Неякісні і погані посилання (з SEO-якістю 0) можна знімати, і довірити покупку і контроль за посиланнями Хаммеру.

10 посилань перевіряються безкоштовно для кожного проекту, якщо посилань більш ніж 10, стягується оплата $ 0.0009 за перевірку одного посилання по кожному пакету в добу.

Для додавання посилань на перевірку необхідно у верхньому або лівому меню натиснути "Перевірка посилань", а потім кнопку"Додати проект".

 

Після це сервіс запропонує ввести адресу сайту, який будемо аналізувати і потрібно вибрати пакети оцінки (SEO-пакет, Трафік-пакет, SMM-пакет). Також є можливість вибрати регіон просування, після чого можна натиснути кнопку "Додати"

Після додавання проекту він з'явиться в списку проектів на перевірку. Натискаємо гіперпосилання "Імпорт посилань" у проекті який добавлений, щоб завантажити посилання на перевірку і потрапляємо в форму для завантаження списку посилань:

  Тут ви можете вибрати валюту куплених посилань,  потім вибрати тип роздільника і третім кроком завантажити список цих посилань (вручну списком або завантажити за допомогою файлу csv, xls и txt). При натисканні на посилання Sape, MainLink и Iнші системи, ви побачите підказки, як і в якому форматі потрібно робити експорт з цих сервісів, щоб потім успішно завантажити посилання на перевірку в SeoHammer.

Для наочності наведемо приклад excel файлу для завантаження посилань з інших сервісів для перевірки якості з роздільником табуляція \t.

На скріншоті додані декілька посилань, всі наступні посилання потрібно додавати точно за таким же алгоритмом, кожне посилання з нового рядка.

 Після завантаження списку посилань в форму потрібно натиснути "Додати" і посилання негайно відправляться на перевірку і протягом 1-3 годин (в залежності від кількості посилань) вони будуть перевірені.

 

 У стовпці SEO-пакет (виділено червоним) ви можете побачити скільки посилань відправлено на перевірку, скільки перевірено і який середній показник якості куплених посилань. При наведенні мишкою на ці значення ви побачите підказки. Справа можна також відредагувати проект, видалити і подивитися статистику перевірок якості (виділено червоним).

У нашому прикладі 12 посилань відправлено на перевірку, всі 12 посилань вже перевірені і середній показник якості ДЛЯ SEO-ПАКЕТУ дорівнює 4,42; ДЛЯ ТРАФІК-ПАКЕТУ   - 2.15; ДЛЯ SMM-ПАКЕТУ 1.87. Можна клікнути на цифру 12 в будь-якому з стовпців і побачити список цих посилань у вигляді таблиці з різними параметрами оцінки.

 В даній таблиці ви можете побачити сторінку, де куплена посилання, її текст і анкор, дату покупки, ціну, кількість сторінок в Google, індексацію посилання і сторінки. Мабуть найголовніша колонка тут це Якість. е той параметр через якого і проводилася перевірка. Всі дані можна експортувати в csv, xls і txt формати, а потім повернутися в той сервіс, де у вас були закуплені ці посилання і видалити звідти неякісні.