+38 (096) 333-07-77+38 (096) 333-07-77

Вхід Реєстрація

Запам'ятати мене
Головна › Тур

Тур по системі SeoHammer

SeoHammer - рекламний агрегатор другого покоління, що надає унікальні можливості по аналізу якості кожного посилання і виявлення проблемних посилань, що роблять негативний вплив на просування (і, як наслідок, перевитрати бюджету у кінцевих користувачів).

Мої проекти

Постійна адреса сторінки українською мовою: https://seohammer.ua/tour/?my&lng=1
Постійна адреса сторінки російською мовою: https://seohammer.ua/tour/?my

У цьому розділі можна побачити список проектів, доданих на просування в SeoHammer.

Тут показано підключений проект до просування чи ні, адреса сайту, який просувається, кількість запитів в ТОП-10 в залежності від зазначених пошукових систем для збору позицій. На скріншоті нижче можна побачити, де це змінюється.

Також видно, на яку суму закуплено посилання і який бюджет вказано в проекті, а також загальний бюджет за всіма проектами.

На скріншоті нижче ви можете побачити, що для кожного проекту, де підключені відповідні пакети оцінки, збирається статистика за якістю.

Там показаний середній показник якості, загальна кількість куплених посилань, кількість перевірених посилань.

Варто звернути увагу на те, що SeoHammer не купує посилання з поганою якістю, проте якість посилань може помінятися, наприклад якщо сторінка випала з індексу і т.д.

Далі ви можете побачити колонку Списання (купка монет), при натисканні на цей значок відображається вся фінансова статистика по даному проекту, коли і скільки коштів було списано (див. Скріншот нижче).

В останній колонці є три іконки для виконання різних дій над проектом: редагування, видалення або перегляд статистики за проектом.

Окремо зупинимося на двох з них:

Редагування проекту:

У нашому прикладі для проекту seohammer.ua підключена функція видалення поганих посилань, це означає, що посилання з поганою якістю автоматично будуть видалятися і на їх місце будуть купуватися нові посилання.

Статистика якості просування:

При заході в статистику можна побачити графіки зміни якості просування сайту за обраний період по всім підключеним пакетам до даного проекту.