+38 (096) 333-07-77+38 (096) 333-07-77

Вхід Реєстрація

Запам'ятати мене
Головна › Тур

Тур по системі SeoHammer

SeoHammer - рекламний агрегатор другого покоління, що надає унікальні можливості по аналізу якості кожного посилання і виявлення проблемних посилань, що роблять негативний вплив на просування (і, як наслідок, перевитрати бюджету у кінцевих користувачів).

Інтернет-статистика

Постійна адреса сторінки українською мовою: https://seohammer.ua/tour/?stat&lng=1
Постійна адреса сторінки російською мовою: https://seohammer.ua/tour/?stat

Просування сайту - це динамічний процес, який вимагає постійного контролю. Для того, щоб відстежувати ефективність було простіше, в SeoHammer з'явилася можливість підключити до проекту статистику з LiveInternet.
 
Завдяки додаванню статистики до проекту, в інтерфейсі стають доступні дані про переходах на сайт, переходах з пошуку і з соціальних мереж.

Пошукові запити, за якими є переходи, можна додати під просування в SeoHammer за один клік. Дане нововведення корисно тим, що Ви відстежуєте запитання, які цікавлять аудиторію Вашого сайту і можете оперативно коригувати стратегію просування проекту.

Для того, щоб підключити розширену статистику потрібно просто ввести пароль від лічильника при редагуванні проекту у вкладці "Статистика". Дані по переходах на сайт збираються кожну добу і зберігаються в SeoHammer для подальшої обробки.