+38 (096) 333-07-77+38 (096) 333-07-77

Вхід Реєстрація

Запам'ятати мене
Головна › Тур

Тур по системі SeoHammer

SeoHammer - рекламний агрегатор другого покоління, що надає унікальні можливості по аналізу якості кожного посилання і виявлення проблемних посилань, що роблять негативний вплив на просування (і, як наслідок, перевитрати бюджету у кінцевих користувачів).

Служба підтримки

Постійна адреса сторінки українською мовою: https://seohammer.ua/tour/?support&lng=1
Постійна адреса сторінки російською мовою: https://seohammer.ua/tour/?support

 Для спілкування користувачів з представниками сервісу реалізована Служба підтримки. Швидкість реакції на запитання досить швидка, тому завжди можна розраховувати на оперативну та професійну відповідь на запитання від представників сервісу.

Рекомендуємо звертати увагу на повідомлення з заголовком "Повідомлення від аналітичної служби SeoHammer" - з них можна почерпнути корисну інформацію, яка стосується просування вашого сайту.

Для того, щоб задати запитання представникам сервісу натисніть посилання Задати нове запитання, після чого виберіть тему запитання, напишіть заголовок звернення і його текст. При необхідності можна прикріпити скріншот. Як тільки ваше запитання буде оброблено, вам надійде відповідь в Службу підтримки, безпосередньо в акаунті і прийде повідомлення на пошту. Після цього якщо запитання буде вичерпано, його можна буде закрити або продовжити спілкування з представником сервісу з цього запитання.