+38 (096) 333-07-77+38 (096) 333-07-77

Вхід Реєстрація

Запам'ятати мене
Головна › Тур

Тур по системі SeoHammer

SeoHammer - рекламний агрегатор другого покоління, що надає унікальні можливості по аналізу якості кожного посилання і виявлення проблемних посилань, що роблять негативний вплив на просування (і, як наслідок, перевитрати бюджету у кінцевих користувачів).

Вічні тематичні посилання

Постійна адреса сторінки українською мовою: https://seohammer.ua/tour/?thematic&lng=1
Постійна адреса сторінки російською мовою: https://seohammer.ua/tour/?thematic

Ми знаємо, що ви все цього чекали! Так, у нас тепер можна купувати вічні тематичні посилання. Для кожного доданого проекту присвоюється тематика, при додаванні його в SeoHammer. Побачити тематику, яку вам присвоїв SeoHammer можна, якщо зайти в налаштування проекту, див. На скріншоті нижче:

Тематика визначається автоматично, але з контролем з боку модераторів SeoHammer. Також ви можете самі вибрати тематики і після схвалення модератором зміни вступлять в силу.

Щоб підключити до запиту закупівлю вічних посилань необхідно виконати всього кілька кроків:

1) Потрібно зайти в редагування запиту, підключити там покупку вічних посилань, а також вказати бюджет на їх покупку (SeoHammer допоможе вам визначити бюджет, але ви його можете виставляти на свій розсуд, якщо не згодні з рекомендованим бюджетом). На скріншотах нижче показана послідовність дій для підключення покупки вічних тематичних посилань:

 

Після того, як ви зайшли в налаштування запиту, вам потрібно переключиться у вкладку "Вічні посиланняи". За замовчуванням бюджет на покупку вічних посилань =0. Ви можете або вказати вручну бюджет або натиснути на "Рекомендований бюджет"і SeoHammer підкажемо вам бюджет на покупку вічних посилань. Також в настройках є можливість поставити галочку "Тільки тематичні посилання". В цьому випадку вічні посилання будуть закуповуватися тільки по тематиці, але закуповуватися їх буде значно менше, ніж при звичайній закупівлі. Також ви можете вказати максимальну ціну вічної посилання. За нашими підрахунками середня вартість таких посилань становить $2-$5, тому якщо ви поставите ціну менше $2, то цілком можливо, що посилань буде закуплено дуже мало.

З недавнього часу в налаштуваннях запиту з'явилася нова можливість - поставити галочку "Ручне розміщення". В цьому випадку вічні посилання будуть подавати заявки на розміщення на сайтах в ручному режимі, що забезпечить більш природне розміщення на сайті і дасть більшу ефективність якості при аналізі пошуковими системами. При такому розміщенні обов'язково потрібно вказати максимальну ціну вічного посилання. За нашими підрахунками середня вартість таких посилань в межах $5-$10 за весь період розміщення, тому якщо ви поставите ціну менше $5, то цілком можливо, що посилань буде закуплено дуже мало. Для даного виду розміщень доступний режим премодерації - напротязі 2 днів (48 годин) після підбору площадки, його можна видалити або залишити і передати нову заявку на розміщення вебмастеру.

2) Тепер залишається створити тексти вічних посилань, для цього повертаємося в проект і йдемо в "Тексти" і перемикається там на вкладку "Вічні посилання":

Ви можете вручну прописати назву вічного посилання (назва не повинна перевищувати 140 символів) і текст (він не повинен перевищувати 700 символів).

Також є можливість пакетного завантаження текстів для вічних посилань в zip архіві. Кожен текст потрібно робити в окремому файлі (простий текстовий файл), а назва вічної посилання береться з першого рядка файлу, решта тексту - береться як є.

Якщо вам ніколи займатися самостійним написанням текстів для вічних посилань - ви можете скористатися нашим підбором текстів, генератор зробить тексти для вічних посилань на основі контенту вашого сайту. Необхідно натиснути "Добір текстів", потім вказати кількість генеруються текстів і натиснути "Підібрати".

 Більше нічого робити не потрібно, SeoHammer протягом доби сам почне закуповувати вічні посилання, за умови, що на балансі є кошти.

Скільки це коштує і як відбувається оплата?

Вічні посилання оплачуються протягом 180 днів рівномірними частинами по 1/180 на добу, що є гарантією, що весь цей термін посилання буде перевірятися, далі вони продовжують перебувати на сайтах донорів. Середня ціна вічної посилання за попередніми розрахунками становить близько $2- $5. Тепер ви можете створити надійну кількість посилань основу для ваших проектів. Комісія на вічні посилання становить 20% від вартості (і також знімається щодоби), а вічні посилання можна бачити в інтерфейсі з такими ж оцінками якості, як і звичайні посилання.

Як це виглядає в інтерфейсі?

На скріншоті нижче ви можете побачити, як можна відрізнити вічні посилання від звичайних в інтерфейсі: